Specjalista ds. marketingu internetowego

Praca: Specjalista ds. marketingu internetowego

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0859
OBOWIĄZKI:
Nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi z Indii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność organizacji pracydyspozycyjność, komunikatywność

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód