Specjalista do spraw systemów jakości w rolnictwie i przemyśle spożywczym

Praca: Specjalista do spraw systemów jakości w rolnictwie i przemyśle spożywczym

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0553
OBOWIĄZKI:
POMOC W UZYSKANIU CERTYFIKATÓW DLA GOSPODARSTW ROLNYCH I PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO, KONTAKT Z KLIENTEM, OPRACOWANIE DOKUMENTACJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE ROLNICZE

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie