Specjalista do spraw kadr i płac

Praca: Specjalista do spraw kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Czarnocin
Numer: StPr/24/1540
OBOWIĄZKI:
Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców w zakresie ich zatrudniania oraz wynagradzania, prowadzenie indywidualnej dokumentacji dla każdego pracownika, sporządzanie teczek personalnych wraz z ich archiwizacją w formie komputerowej [elektronicznie] w celu skrócenia okresu archiwizacji akt osobowych tzw. e-dokumentacja,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

obsługa komputera, doświadczenie: min. staż,

Miejsce pracy:

Czarnocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim