Praca: Sanitariusz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sanitariusz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3835
OBOWIĄZKI:
- transport chorych wraz z dokumentacją medyczną z oddziału na oddział- transport pacjentów do pracowni diagnostycznych i konsultacyjnych- pomoc pielęgniarce przy przygotowaniu pacjenta do transportu, pomoc przy przenoszeniu pacjenta i przemieszczeniu się pacjenta- w sytuacjach nagłych transport leków z apteki szpitalnej i materiałów z magazynu medycznego oraz transport materiałów do badań laboratoryjnych, transport aparatury medycznej- przynoszenie odzieży chorych z depozytu- rozbieranie łóżek po wypisaniu pacjenta i ubieranie po umyciu i dezynfekcji- pomoc pielęgniarce przy czynnościach higienicznych przy pacjencie- równoważny system czasu pracy- godziny pracy: najczęściej 7-19, 19-7- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Kurs sanitariusz szpitalny

Wymagania inne:

zaświadczenie o szczepieniu przeciw WZW typu B

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi