Praca: Rozbieracz-wykrawacz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/24/0473
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna związana z trybowaniem i obróbką półtusz wieprzowych, elementów wieprzowych i drobiowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

2 miesięczny staż w branży mięsnejmile wdziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Głowno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik ubojowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sędzimirowice
Dodane: wczoraj
ROZPLĄTYWANIE I PACZKOWANIE JELIT, MYCIE POJEMNIKÓW, SORTOWANIE JELIT, DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2024-04-29
1. rozbieranie na części zasadnicze półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, tusz cielęcych i baranich ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił; 2. wykrawanie, za pomocą różnych rodzajów noży,...
POZNAJ OFERTĘ

Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Gruszczyce
Dodane: 2024-04-29
rozbiór mięsa, wykrawanie elementów zasadniczych na mięso drobne oraz elementy handlowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: GOTOWOŚĆ DO WYROBIENIA KSIĄŻECZKI...
POZNAJ OFERTĘ

Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2024-04-27
przygotowywanie mięsa,wykonywanie czynności rozbioru tusz, półtusz,ćwiartekna częśći za pomocą piły rozporowej oraz manualnie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność...
POZNAJ OFERTĘ