Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1647
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i układanie towaru w magazynie - obsługa wózków jezdniowych unoszących- transportowanie i przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu- system czasu pracy: trzyzmianowy- praca w dni wolne- umowa zlecenie na okres 1 roku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi wózków jezdniowych unoszących

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi