Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
a) Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku i w jego otoczeniu.b) Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego w pracy.c) Wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku.d) Pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości.e) Organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód