Praca: Referent


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Referent
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
Wsparcie działu zamówień w zakresie prostych czynności sprawozdanie ofert, weryfikacja podpisów /NABÓR STAŻ ALG./
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

h3

Młodszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: wczoraj
WYDAWANIE KART WĘDKARSKICH, REDAGOWANIE PISM Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA, WYDAWANIE ZAŚWIADCZEŃ O LASACH Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Referent

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Poddębice
Dodane: wczoraj
Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu, miejsce pracy: budynek Starostwa Powiatowego w Poddębicach, ul. Łęczycka 16, oświetlenie pomieszczenia biurowego: naturalne i sztuczne, obsługa urządzeń biurowych...
POZNAJ OFERTĘ

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-17
Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań praca na stanowisku administracyjno-biurowym z przewagą wysiłku umysłowego, związana z permanentną obsługą klientów...
POZNAJ OFERTĘ

Referendarz

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2024-05-15
Warunki pracy Praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin w ciągu dnia pracy. Praca w terenie - obszar województwa łódzkiego, praca w trudnych warunkach środowiskowych. Możliwa praca na wysokości powyżej 3m i...
POZNAJ OFERTĘ