Praca: Referent - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Referent - stażysta
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0137
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe, obsługa komputera i urządzeń biurowych, przyjmowanie formularzy i druków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: -Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: -Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej