Praca: Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Psycholog
Miejsce pracy: Pajęczno
Numer: StPr/24/0465
OBOWIĄZKI:
- psychoterapia- prowadzenie zajęć terapeutycznych- organizacja szkoleń- prowadzenie dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pajęczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 454 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie