Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0701
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
prezentacja oferty i podpisywanie umów Wymagania konieczne: Zawód: Przedstawiciel handlowy Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Legs Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Opis stanowiska: Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z aktualnymi klientami firmy, Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie (Łódzkie, wielkopolskie, kujawsko - pomorskie), Profesjonalne...

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, i okolice
Dodane: 2024-10-24
Doradztwo w zakresie oferowanych produktów Obsługa klientów firmy/inwestycji/wykonawców Budowanie długotrwałych realizacji z klientami Wykształcenie średnie Prawo jazdy kat. „B” Łatwość przyswajania wiedzy...

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-10-23
prezentacja oferty handlowej, terminowe dostawy towaru, wystawianie dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: