Pracownik utrzymania czystości

Praca: Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Sulejów
Numer: StPr/24/0724
OBOWIĄZKI:
utrzymanie w czystości domków letniskowych, sali bankietowej, terenu dookoła budynkówzmiana pościeli w domkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sulejów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

h3

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Utrzymanie czystości na terenie placówki oraz terenie zielonym. Drobne prace remontowe. Pełnienie dyżurów, zastępowanie innych pracowników, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych. Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka powierzchni biurowych

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych, praca na pół etatu w godzinach 6:00-10:00
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łopatki
Dodane: 2024-05-02
wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych. Wymagania inne: