Pracownik Utrzymania Czystości

Praca: Pracownik Utrzymania Czystości

Miejsce pracy: Łódź
Dussmann Polska Sp. z o.o., Dołącz do nas!. Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Oferujemy:
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11.
Zadania:
  • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym,
  • Zamiatanie,
  • W okresie letnim koszenie trawy,
  • W trakcie opadów śniegu odśnieżanie.
Oczekiwania:
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Chęci do pracy.

h3

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
1. Utrzymanie czystości powierzchni podłogi.2. Odkurzanie.3. Mycie okien.4. Sprzątanie pomieszczeń higiniczno - sanitarnych.5. Uzupełnianie artykułów higienicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-03
Utrzymanie czystości na terenie placówki oraz terenie zielonym. Drobne prace remontowe. Pełnienie dyżurów, zastępowanie innych pracowników, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych. Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka powierzchni biurowych

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych, praca na pół etatu w godzinach 6:00-10:00
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łopatki
Dodane: 2024-05-02
wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: