Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0730
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań:-obsługiwanie odkurzaczy,froterek,szczotek do zamiatania i szorowania oraz środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia;-pranie wykładzin,tapicerek krzeseł,foteli;-mycie uchwytów balustrad schodowych;-usuwanie śmieci z koszy i wynoszenie ich do śmietnika;-wynoszenie na bieżąco worków plastikowych w koszach na śmieci oraz niszczarkach dokumentów;-odkurzanie i mycie podłóg dywanów i wykładzin dywanowych;-mycie okien i powierzchni szklanych-mycie ścian,kafelków i innych powierzchni;-ścieranie kurzu i mycie mebli;-mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych oraz uzupełnianie w łazienkach i toaletach mydła,ręczników,papieru toaletowego;-utrzymywanie czystości w pomiesczeniach gospodarczym i socjalnym;-przestrzeganie zasad etyki ,ergonomii oraz przepisów BHP,ochrony PPOŻ i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy;-utrzymywanie w czystości posesji w tym odśnieżanie i psypywanie piaskiem w okresie zimowym dojść do budynku.Rodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego:-zdobywanie doświadczenia zawodowego;-umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z innymi osobami;-wywiązywanie się z powierzonych działań;-odpowiedzialność i rzetelność z powierzonych działań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie