Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Lgota Wielka
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: odpowiedzialność, punktualnośc, rzetelność


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lgota Wielka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Zmywacz naczyń

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Wiewiórczyn
Dodane: wczoraj
wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Wiewiórczyn
Dodane: wczoraj
wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Rusiec
Dodane: wczoraj
Sprzątanie hali produkcyjnej, śluzy, holu, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2024-04-27
Zajmowanie się sprzątaniem i utrzymaniem właściwego stanu sanitarno-higienicznego w obiekcie, dbanie o ogólny wygląd pomieszczeń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ