Praca: Pracownik Sprzątający

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Sprzątanie w zależności od powierzonego zlecenia: biur, zakładów pracy, magazynów lub klatek schodowych.
  • Odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien itp.
  • Opróżnianie koszy na śmieci oraz segregacja odpadów.
  • Uzupełnianie środków higienicznych w toaletach.
Wymagania:
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Sprzęt i środki do pracy.