Praca: Pracownik socjalny


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Daszyna
Numer: StPr/24/0280
OBOWIĄZKI:
Szczegóły na stronie : https://gopsdaszyna.naszops.pl/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Szczegóły na stronie : https://gopsdaszyna.naszops.pl/

Miejsce pracy:

Daszyna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Daszyna
Dodane: 2024-04-30
Szczegóły na stronie : https://gopsdaszyna.naszops.pl/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: Szczegóły na...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Kochanów (pow. skierniewicki, gm. Głuchów), Kochanów
Dodane: 2024-04-22
PROWADZENIE I KOMPLETOWANIE DOKUMENTACJI MIESZAŃCÓW DPS. PRZEPROWADZANIE WYWIADÓW ŚRODOWISKOWYCH. PRZYJMOWANIE MIESZKAŃCÓW DO DPS. POMOC W ADAPTACJI. ROBIENIE ZAKUPÓW I ROZLICZANIE DEPOZYTÓW. TWORZENIE IPW I BYCIE...
POZNAJ OFERTĘ