Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0863
OBOWIĄZKI:
Pracownik produkcji zajmuje się najczęściej pracą przy linii produkcyjnej. Do jegogłównych zadań należy m. in.: wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie wyrobów gotowych. Do obowiązków na tym stanowisku można także zaliczyć przeprowadzanie kontroli jakości produktów/wyrobówprzemysłowych. Zadania zawodowe: realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych, obsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,konserwowanie i kontrola techniczna sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych,zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej bezpośredniemu przełożonemu, realizowanie planów produkcyjnych według odgórnie ustalonych wytycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

język angielski na poziomie A2 ze względów organizacyjnych ułatwi komunikację między pracownikami, wymagana sprawność fizyczna, gotowość do pracy, praca również w godzinach nocnych

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie