Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3448
OBOWIĄZKI:
- produkcja części plastikowych do sprzętu AGD i automotive - obsługa maszyn wtryskowych- kontrola jakości wytwarzanych elementów oraz dbałość o utrzymanie ciągłości produkcji- monitorowanie parametrów maszyn oraz surowców w celu zapewnienia, że każda partia części plastikowych spełnia wymagane normy techniczne i jakościowe- praca w godzinach 8:00-22:00, po 8 godzin dziennie- czasami praca w dni wolne (sobota/niedziela)- czynniki szkodliwe: hałas- umowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

dobry wzrok

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi