Praca: Pracownik produkcji

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży produkcyjnej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź, Bałuty
Zadania:
  • Bieżąca kontrola wykonania czynności pod względem jakościowym i terminowym
  • Prawidłowa obsługa urządzeń, narzędzi i przyrządów
  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z instrukcją
Wymagania:
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w grupie, sumienność, gotowość do nauki
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zarobki od 5000-6500 zł brutto składające się ze składników jak niżej
  • Wynagrodzenie  od 4500 -4700 zł brutto + dodatek 960 zł brutto za 4 brygady
  • Dodatek nocny 40 %
  • Premia do 500 zł