Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0684
OBOWIĄZKI:
zbieranie towarów do zamówień, prace porządkowe, czynności manualne przy linii produkcyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
Montaż sprzętu AGD Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy- zdolności manualne
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji okien

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
-przygotowanie profili PCV do cięcia i obróbki:-obróbka profili PVC, w tym frezowanie, skręcanie, czyszczenie spoin;- wykonanie prostych prac montażowych, w tym montaż okuć, słupków, z pomocą narzędzi...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- produkcja części plastikowych do sprzętu AGD i automotive - obsługa maszyn wtryskowych- kontrola jakości wytwarzanych elementów oraz dbałość o utrzymanie ciągłości produkcji- monitorowanie parametrów maszyn...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji pasz

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
obsługa maszyn do produkcji pasz, obsługa rozładunków. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wymagana umiejętność obsługi maszyny EKSTRUDER.
POZNAJ OFERTĘ