Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Patoki
Numer: StPr/24/0226
OBOWIĄZKI:
Obsługa masownic, obsługa maszyn i urządzeń do rozdrabniaia i mielenia mięsa oraz podrobów, mieszanie surowców, nadziewanie, obróbka termiczna wyrobów wędliniarskich, transport wyrobów przy użyciu wózków kołowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziana książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Patoki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku