Praca: Pracownik produkcji roślin

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik produkcji roślin
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0325
OBOWIĄZKI:
produkcja roślin ozdobnych ich pakowanie i wysyłka, zapewnienie żródła ciepła do szklarni, ochrona roślinWynagrodzenie 23,50 zł/hMile widziane osoby z Ukrainy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód