Praca: Pracownik produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, który jest czołowym producentem profili okiennych z PVC na świecie i dostawcą systemów profili dla producentów drzwi i rolet, poszukujemy na czas wakacji osób na stanowisko:
Pracownik produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Skierniewice
Nr ref.: a0tbI000001Ky13QAC
Praca na wakacje!

Zadania:

  • praca na produkcji,
  • nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym,
  • realizacja zleceń produkcyjnych.

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych i technicznych,
  • precyzji i dokładności,
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • pracę w okresie: czerwiec-wrzesień 2024,
  • stawkę godzinową brutto od 25,50 zł + za sobotę i niedzielę dodatek ekstra,
  • podwyżkę po okresie próbnym,
  • pracę po 8 godzin, pon-pt lub w systemie równoważnym,
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
  • dojazd z kierunku Lipce przez Słomków, Maków.
www.trenkwalder.pl