Pracownik prac porządkowych

Praca: Pracownik prac porządkowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1532
OBOWIĄZKI:
- rozpinanie i spinanie taśm produkcyjnych- sprzątanie i czyszczenie maszyn i urządzeń produkcyjnych- wysprzątanie ciągów komunikacyjnych- praca z niebezpiecznymi środkami chemicznymi- miejsce wykonywania pracy: teren całego kraju- praca w systemie zmianowym- praca w dni wo9lne- umowa zlecenie na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

umiejętność spinania i rozpinania taśm produkcyjnychpredyspozycje do pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi