Praca: Pracownik magazynu

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 6159

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży farmaceutycznej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Obsługa skanera ręcznego
  • Obsługa komputera
  • Odbiór paczek z zamówieniami
  • Weryfikacja towaru pod kątem uszkodzeń, dat ważności
  • Kompletowanie zamówień
Wymagania:
  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobry wzrok, umiejętność liczenia
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Gotowość do pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Premia wydajnościowa do 300 zł
  • Wydłużona przerwa 30 min
  • Pracę w nowoczesnym magazynie
  • Bezpłatny parking dla wszystkich pracowników