Praca: Pracownik magazynu


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0292
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek towarów, kompletacja zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Chęci do pracy


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Młodszy Specjalista w dziale obsługi sieci sprzedaży

MONNARI TRADE S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Rzgowska 30
Dodane: 2024-05-01
Zakres obowiązków: obsługa magazynu marketingowego (pakowanie paczek) zamawianie brakujących materiałów marketingowych pomiary witryn sklepowych zamawianie tkanin na potrzeby nowych salonów sprzedaży inicjowanie i...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-30
- przygotowywanie paczek i dokumentów wysyłkowych dla spedytorów- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu- współpraca z innymi działami firmy oraz wspieranie pozostałych pracowników- możliwa praca w innych...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Magazynu

Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-12
Opis stanowiska Kompletowanie zamówień Przyjmowanie dostaw Weryfikacja poprawności dokumentacji magazynowej Dbałość o porządek na stanowisku pracy Przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji Wymagania Doświadczenie...
POZNAJ OFERTĘ