Praca: Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Sosnowiec (pow. zgierski, gm. Stryków), Sosnowiec
Numer: StPr/24/0940
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru, przygotowywanie zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : Pracodawca - użytkownik: ID LOGISTICS Polska S.A.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu