Pracownik Magazynowy - Magazynier

Praca: Pracownik Magazynowy - Magazynier

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.
Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego Oddziału w Łodzi na ul. Św. Teresy od Dzieciatka Jezus 111, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź, ul. Św. Teresy od Dzieciatka Jezus 111
Nr ref.: PM/NTO
Opis stanowiska:
  • prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych.
Oczekiwania:
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku - jedna zmiana,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe na stanowisku (uprawnienia UDT),
  • atrakcyjny pakiet socjalny: (m.in. karty multi-sport, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne dofinansowanie do wypoczynku dzieci itd.).
Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 Poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CENTROSTAL-WROCŁAW” S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pełczyńska 4. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy, podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.