Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0216
OBOWIĄZKI:
Mycie hali produkcyjnej za pomocą mopa w miejscach w których nie dojeżdża maszyna sprzątająca, mycie łazienek na hali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach