Pracownik fizyczny - sortowacz tworzyw sztucznych

Praca: Pracownik fizyczny - sortowacz tworzyw sztucznych


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik fizyczny - sortowacz tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/1087
OBOWIĄZKI:
lekkie prace fizyczne, sortowanie tworzyw sztucznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: wczoraj
prace przy modernizacji i budowie nawierzchni drogowych przy użyciu ręcznych narzędzi udarowych tj. młoty, piły, frezarki, zagęszczarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- obsługa maszyn produkcyjnych- prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru- obsługa suwmiarki oraz innego sprzętu do kontroli jakości produktów- sortowanie paczek- praca w zespole...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
Proste prace porządkowe, prace techniczne, konserwacja sprzętów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Jedlicze A
Dodane: wczoraj
prace ogrodnicze, obsługa rębaka do gałęzi, prace naprawcze, obsługa elektronarzędzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w pracy przy...
POZNAJ OFERTĘ