Pracownik działu produkcji mączki

Praca: Pracownik działu produkcji mączki

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Kaleń
Numer: StPr/24/1729
OBOWIĄZKI:
Magazynowanie surowca, doglądanie pracy kotłowni, wykonywanie drobnych prac naprawczych, pilnowanie kompletacji surowca, bieżąca kontrola sprawności urządzeń działu, mycie kontenerów, drobne prace.Godziny pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00. Praca w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kaleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim