Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kamionka (pow. wieluński, gm. Pątnów), Kamionka
Numer: StPr/24/0395
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe układanie dokumentów, kserowanie, archiwizacja, koordynacja obiegu dokumentów.Obsługa klienta odbieranie telefonów, e-maili, udzielanie informacji.Przyjmowanie zamówień, sprzedaż, wystawianie faktur. Obsługa programów: SUBIEKT, Excel, Word, PDF.Sporządzanie raportów, wykonywanie obliczeń, rozliczanie akcji promocyjnych.Współpraca z innymi pracownikami, układanie tras, segregacja dokumentów.Sporządzanie, redagowanie pism, e-maili.Sporządzanie zapotrzebowania na artykuły biurowe, środki czystości i inne artykuły wykorzystywane na potrzeby biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamionka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu