Pomocnik operatora wtryskarki

Praca: Pomocnik operatora wtryskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0709
OBOWIĄZKI:
Pomoc w ustawianiu maszyn, optymalizacja procesów produkcji, obsługa linii produkcyjnych, odbieranie wyrobów z maszyn, sortowanie, pakowanie produktów gotowych, obróbka wykończeniowa produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna, dobry wzrok i zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : podstawowa znajomość rysunku technichnego, znajomość panelu sterowania

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku