Praca: Pomocnik montera

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pomocnik montera
Miejsce pracy: Dobryszyce
Numer: StPr/24/0686
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów budowlanych na dużych budynkach pomoc w montażu okien, drzwi wejściowych, markiz, rolet i innych elementów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: duża siła fizyczna
Uprawnienia: praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania inne:

[Inne] : Praca polega na "wyjazdach" — pracownicy zbierają się ok 6:00 przy biurze i stamtąd jadą na budowę. Zespół jest rosyjskojęzyczny (głównie Uzbekowie), a cała dokumentacja jest prowadzona po rosyjsku. Charakter pracy jest specyficzny — zaczynamy ok 7:00, dalej praca ok.3 god., potem 2-3-godzinną przerwa, a następnie ponownie praca przez 2-3 godziny, znów krótka przerwa i praca przez kolejną godzinę

Miejsce pracy:

Dobryszyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku