Pomocnik magazyniera-operator wózka widłowego

Praca: Pomocnik magazyniera-operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1632
OBOWIĄZKI:
- praca w magazynie- praca ze skanerem Area Imager i Motorola MC90- obsługa komputera- lokowanie towarów na magazynie- kompletacja zamówień- załadunek i rozładunek samochodów dostawczych- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Zakładowa 90/92 + Łódź, Jędrzejowska 43A + Łódź, Jędrzejowska 43B + Łódź, Jędrzejowska 45A- godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6- umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

predyspozycje do pracy fizycznej (praca stojąca, praca w ruchu, dźwiganie)umiejętność obsługi komputera, skanera Area Imager i Motorola MC90uprawnienia UDT

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi