Praca: Pomocnik dekarza / cieśli


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pomocnik dekarza / cieśli
Miejsce pracy: Święte Laski
Numer: StPr/24/0056
OBOWIĄZKI:
DROBNE PRACE DEKARSKIE, MONTAŻ POKRYĆ DACHOWYCH, KONSTRUKCJI DACHOWYCH, PODBITEK, WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z WYKONYWANIEM ZAWODU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Święte Laski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

h3

Pomocnik dekarza / cieśli

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Święte Laski
Dodane: 2024-05-02
DROBNE PRACE DEKARSKIE, MONTAŻ POKRYĆ DACHOWYCH, KONSTRUKCJI DACHOWYCH, PODBITEK, WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z WYKONYWANIEM ZAWODU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-04-30
Prace dekarskie Wymagania konieczne: Zawód: Dekarz* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - umiejętność robót dekarskich
POZNAJ OFERTĘ

Dekarz-kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-04-07
prace dekarskie oraz przewóz sprzętu dekarskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ