Praca: Pomocnik cukiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomocnik cukiernika
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0504
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy.2. Zapoznanie si ę z przepisami BHP I P.POŻ.3. Pomoc w przygotowaniu składników potrzebnych do wypieku ciast i wyrobów cukierniczych.4. Pomoc w wypiekach ciast i wyrobów cukierniczych zgodnie z przepisami ustalonymi przez cukiernika.5. Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

- osoba dbająca o czystość miejsca pracy, - dbająca o przechowywanie produktów, zgodnie z wymogami sanitarnymi.

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy