Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Praca: Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0443
OBOWIĄZKI:
POMOCNICZE PRACE PRZY LINIACH PRODUKCYJNYCH, PRZYGOTOWANIE SUROWCA I MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu



Zobacz podobne oferty

h3

Pomocniczy robotnik przemysłowy w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Lorenki
Dodane: wczoraj
Branża spożywcza - czyszczenie, obieranie, sortowanie, kalibrowanie i pakowanie warzyw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Okres trwania umowy to min. 2 lata, godz. pracy 6-22, jedna zmiana!...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocniczy robotnik przemysłowy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Koluszki
Dodane: 2024-10-20
Wykonywanie prac związanych z rozbiorem mięsa drobiowego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi maszyn do rozbioru drobiu
POZNAJ OFERTĘ

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2024-10-15
POMOCNICZE PRACE PRZY LINIACH PRODUKCYJNYCH, PRZYGOTOWANIE SUROWCA I MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik pomocniczy produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-10-14
1. Montaż komponentów AGD.2. Praca przy taśmie - stojąca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ