Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Praca: Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0594
OBOWIĄZKI:
przenoszenie gotowych produktów z linii produkcyjnej,przenoszenie materiałów na miejsce produkcjipraca stojąca,sortowanie i sprawdzanie jakości warzyw,pakowanie warzyw;Praca w godzinach 06:00--14:00, 14:00-22:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

zdolności manualneumiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim