Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Tuszyn
Numer: StPr/24/0279
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie gruntu, koszenie trawy, zagospodarowanie terenów zielonych, pielęgnacja trawników i roślin oraz mycie kostki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tuszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód