Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3678
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przygotowywaniu dań w restauracji hotelowej- obsługa pieców konwekcyjnych RATIONAL- znajomość zagadnień pracy SOUS VIDE- przygotowywanie półproduktów- utrzymywanie porządku w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność obsługi pieców RATIONALznajomość zagadnień pracy SOUS VIDE

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi