Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1706
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni tureckiej według oryginalnych receptur- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

znajomość przygotowywania potraw kuchni tureckiej m.in. ezogelin corbasi, sisli adana kebap wedługg oryginalnych receptur

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi