Praca: Pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pakowacz
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0869
OBOWIĄZKI:
pakowanie artykułów, pakowanie produkcji artykułów spożywczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Kosów (pow. piotrkowski, gm. Moszczenica), Kosów
Dodane: 2024-10-24
Sortowanie, pakowanie, odbieranie produktu z liniiPraca w godzinach 07:00-17:00, także w dni wolne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-10-24
- pakowanie i sortowanie towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice
Dodane: 2024-10-24
Rozkładanie towarów na półkach magazynowych, kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją,pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice
Dodane: 2024-10-21
Rozkładanie towarów na półkach magazynowych, kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją, pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru...
POZNAJ OFERTĘ