Operator maszyn produkcyjnych

Praca: Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Łódź, Polesie
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, form oraz urządzeń pomocniczych.
  • Montaż i regulacja osprzętu oraz form produkcyjnych.
  • Zgłaszanie potrzeb konserwacyjnych i naprawczych.
  • Obsługa administracyjna procesów produkcyjnych.
  • Monitorowanie jakości produktów w trakcie produkcji i zapewnienie ciągłości procesów.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i utrzymanie bezpiecznego miejsca pracy.
Wymagania:
  • Umiejętności manualne oraz techniczne.
  • Obsługa komputera.
  • Umiejętność pracy zespołowej i dokładność.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziane:
  • Znajomość obsługi maszyn wtryskowych i peryferyjnych.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji.
  • Rozbudowany pakiet szkoleń branżowych.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opieka medyczna i dofinansowania.
  • Współpraca w ramach płaskiej struktury organizacyjnej oraz program onboardingu.