Operator maszyn i urządzeń

Praca: Operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0806
OBOWIĄZKI:
JAKO PRACOWNIK BĘDZIESZ:- dbać o bezpieczne środowisko pracy, wysoką jakość produktu, uzyskiwanie najlepszych wyników, - identyfikować błędy i nieprawidłowości linii produkcyjnej, które mogą wpływać na bezpieczeństwo, jakość produktu, wydajność maszyny oraz odpad produkcyjny,- obsługiwać maszyny i nadzorować proces wytwarzania produktu,- obsługiwać panele operatorskie sterujące urządzeniami automatyki przemysłowej,- kontrolować stan techniczny zainstalowanych na linii urządzeń i dokonywać czynności konserwacyjnych (czyszczeń oraz wymian),- dokonywać regulacji urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej, - wprowadzać usprawnienia w celu optymalizacji procesu produkcji,- uczestniczyć w procesie przezbrajania maszyny, - przygotowywać oraz zabezpieczać materiały potrzebne do produkcji,- rozwijać swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz projektach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JEŚLI POSIADASZ:- odpowiednie podejście do przepisów i zasad bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn i urządzeń w ruchu, jak również zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy,- umiejętność logicznego myślenia i szybkiego reagowania,- predyspozycje do pracy w zespole,- chęć do ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,- jesteś osobą zaangażowaną w pracę,- doświadczenie pracy w środowisku technicznym,- doświadczenie w zakresie obsługi paneli sterowniczych,- gotowość do pracy zmianowej 4 brygady.

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku