Operator maszyn i urządzeń

Praca: Operator maszyn i urządzeń


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0795
OBOWIĄZKI:
Obsługa powierzonych maszyn i urządzeń, weryfikacja produkowanych detali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Operator piły panelowej

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Orzechówek
Dodane: 2024-10-24
obsługa piły panelowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy,- mile widziane doświadczenie
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn szwalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2024-10-24
obsługa maszyn szwalniczych polegająca na wykonywaniu kilku następujących po sobie operacji szwalniczych w obrębie modelu Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: do...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2024-10-23
- Realizowanie produkcji opierając się o plany produkcyjne, - przenoszenie półproduktów / produktów o wadze pow. 20kg-Odczyt dokumentacji technicznej i wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją- Dbanie o...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn w przemyśle włókienniczym

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-10-21
obsługa maszyn do wytwarzania wyrobów włókienniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ