Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Praca: Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Miejsce pracy: Błażejewice
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
Ciągła pomoc dla dziecka , kontrolowanie , podejmowanie działań, systematyczne powtarzanie i utrwalanie zdobytych umiejętności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

zaświadczenie o niekaralności

Miejsce pracy:

Błażejewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej