Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Praca: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Prywatna Szkoła Podstawowa w Łodzi o profilu dwujęzycznym, z wysokimi wynikami i ciekawym programem edukacyjnym,
zatrudni absolwentkę pedagogiki wczesnoszkolnej
od nowego roku szkolnego 2024.
Miejsce pracy: Łódź, ul. Tuszyńska 31
Obowiązki:
  • realizacja polskiego programu z elementami j. angielskiego,
  • prowadzenie zajęć rozwijających z uzdolnionymi uczniami,
  • współpraca w organizowaniu wycieczek, wydarzeń i uroczystości.
Wymagania:
  • chęć doskonalenia metod nauczania,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • mile widziane: znajomość metody glottodydaktycznej.
Oferujemy:
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • wsparcie w zakresie języka angielskiego, z możliwością uzyskania certyfikatu międzynarodowego,
  • możliwość realizacji awansu zawodowego
  • opiekę metodyczną i dofinansowanie szkoleń,
  • kartę Multisport i inne bonusy,
  • super atmosferę w zgranym zespole.

Uwaga: rozpatrywane będą aplikacje tylko osób posługujących się polskim jako językiem ojczystym.