Praca: Monter

Ogłoszenie numer: 9323887, z dnia 2024-10-24

QubicaAMF Poland zajmuje się instalacja: urządzeń kręgielni, torów, maszyn i sieci komputerowych. Pracownicy z Polski zainstalowali przez ostanie 20 lat ponad 4000 torów do gry w kręgle i wykonali ponad 3000 modyfikacji

Monter

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po przeszkoleniu.

  • Pracujemy również w wielu krajach Europy.

Wymagania

  • Chęci do pracy!
  • Wykształcenie średnie techniczne, język angielski (czytanie instrukcji)
  • Zdolności techniczne i umiejętność obsługi elektronarzędzi montażowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów

Oferujemy

  • Oferujemy wysokie zarobki, plus diety zagraniczne w/g Polskich przepisów, szkolenia w Polsce jak i zagranica.
  • Podczas delegacji firma pokrywa koszty hoteli oraz transportu.